Umów się na wizytę

600 403 726 Rejestracja on-line

Korekta warg sromowych – Labioplastyka

Laserowa korekta warg sromowych

Przerost czy rozciągnięcie warg sromowych to nie tylko problem estetyczny. To dolegliwość, która może skutkować trudnościami z utrzmaniem higieny okolic intymnych oraz dyskomfortem a nawet bólem zarówno podczas kontaktów intymnych jak i codziennych czynności. Na szczęście dzisiejsza medycyna ma rozwiązanie również na takie problemy. Z pomocą przychodzi zabieg labioplastyki polegający na chirurgicznym zmniejszeniu warg lub likwidacji asymetrii pomiędzy wargami. Zabieg nie jest bezinwazyjny ale nie wymaga hospitalizacji. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

W Centrum Medycznym Lekarze zabieg labioplastyki wykonywany jest laserem CO2, co w porównianiu z tradycyjnym zabiegiem wykonywanym przy użyciu skalpela, nie tylko zmniejsza krwawienie podczas samego zabiegu ale przede wszystkim powoduje mniejszą opuchliznę i skraca czas rekonwalescencji.
Jeśli natomiast stopień rozciągnięcia lub asymetrii warg jest stosunkowo niewielki można wykorzystać metodę bezinwazyjną czyli laseroterapię. Skanując wargi laserem powodujemy ich obkurczenie, lifting oraz rozjaśnienie. Zaletą laseroterapii jest bezinwazyjność aczkolwiek może ona być wykorzystana jedynie przy niewielkich przerostach. Przy znacznym rozciągnięciu lub asymetrii zaleca się labioplastykę.

Przeciwwskazania:

  • Infekcje i zakażenia okolicy zabiegowej
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
  • Miesiączka
  • Ciąża, karmienie piersią

Wraz ze wzrostem świadomości pacjentek rośnie zainteresowanie zabiegami takimi jak labioplastyka. Pacjentki rozumieją, że wygląd ich stref intymnych można poprawić i dzięki temu zwiększyć nie tylko komfort życia ale również pewność siebie.

Cena zabiegu 4500 zł (istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty)

 

Umów się na wizytę 600 403 726 Rejestracja on-line